مقوا فابریانو

مقوا فابریانو

مقوا فابریانو یک نوع کاغذ ضخیم است که نسبت به نمونه‌های دیگر مقوا قابلیت بیشتری برای انجام کارهای مختلف دارد. چون قوی و با استقامت است برای ساختن کارهای هنری و دستی از انواع این مقوا استفاده می‌شود. انواع این مقوا با کیفیت‌های متفاوت امکان کار با ابزار مختلفی را فراهم می‌سازد و مناسب برای طراحی و نقاشی است.

این نوع مقوا دارای رنگ بندی نیز است که گستره انتخاب و خرید آن را وسیع‌تر می‌کند. یکی از جذاب ترین انتخاب‌های رنگی برای خرید مقوا است که نظر هر خریداری را به سمت خود جلب می‌کند. بیشتر خریداران مقوا فابریانو برای انجام کارهای هنری و دستی این محصول را خریداری می‌کنند و با این محصول ایده‌های جالبی را به اجرا در می‌آورند.

مقواهای فابریانو گرم بالا که کاربرد زیادی در طراحی جلد و انواع کارت‌ها دارند، جهت انجام طرح‌ها و کارهایی بزرگ و پیچیده که نیاز به مقواهای باکیفیت دارند، مقوا فابریانو سطحی است و برای طراحی و نقاشی کاربرد بیشتری دارد.

رنگ طلایی این محصول یکی از جذاب‌ترین انتخاب‌های رنگی برای خرید مقوا است که نظر هر خریداری را به سمت خود جلب می‌کند مقوا فابریانو طلایی، برای انجام کارهای هنری و دستی بسیار مناسب است.

مقوا فابریانو a۴ یک نوع کاغذ ضخیم است که نسبت به نمونه‌های دیگر این محصول قابلیت حفظ شکل بیشتری برای انجام کارهای مختلف دارد. برای ساختن کارهای هنری و دستی از انواع این مقوا استفاده می شود.

شرکت هستی بوبین کار تولید کننده انواع مقوا و لوله‌های مقوایی مجهز به ماشین آلات صنعتی تمامی نیازمندیهای مشتریان را بصورت سفارشی تولید می‌کند. با همت و کوشش کارکنان و مدیران توانمند توانستیم در صنعت لوله مقوایی پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای کسب کنیم و با شروع تولید مقوا بعنوان ماده اولیه محصول نهایی سازمان وارد این شاخه صنعتی نیز شویم.

جهت مشاوره با کارشناسان فروش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.